AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Hotele ne Shqiperi

Hotele ne Shqiperi, hotele plazhi, qyteit dhe malore ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Korce, Shkoder, Berat, Gjirokaster.

Starting35Fillon nga

Details

Hotele ne Korfuz

Hotele ne Korfuz, Greqi, plazh me det ranor dhe shkembor, sherbim all inclusive, mengjes dhe darke, shetitje kulturore, ideal per pushime familjare

Starting25Fillon nga

Details

Hotele ne Halkidiki

Hotele ne Halkidiki, Greqi, resorte me sherbim all inclusive, ose mengjes dhe darke, ideal per pushime familjare,

Starting25Fillon nga

Details

Hotele ne LEFKADA PREVEZA PARGA

Hotele ne Greqi, Lefkada, Parga, Preveza, sherbim all inclusive, mengjes, ose mengjes dhe darke, pushime ne plazh, deti Jon.

Starting25Fillon nga

Details

Hotele ne Itali

Hotele ne Itali, Pulia, Kalabri, Sardenja, Sicili, resorte me sherbim all inclusive, ose tre vakte me argetim, ideal per pushime plazhi me familjen.

Starting45Fillon nga

Details

HOTELE NE SELANIK

Hotele ne Selanik Greqi, prane qendres, mengjes, parking, oferta per festat, ideal per pushime ne fundjave me shoke dhe familje.

Starting65Fillon nga

Details

Hotele ne Zakynthos

Hotele ne Zakynthos Greqi, pushime ne plazh me familjen ose shoke, sherbim All Inclusive ose vetem mengjes ose darke, Navagio Beach, Zante, Tsivili.

Starting502 te rritur nata

Details

HOTELE NE MALIN E ZI

Hotele ne Malin e Zi, hotele qyteti ne Podgorice, resorte all inclusive plazhi ne Budva, hatele malore ne Kolashine ne kohen e debores dhe ski.

Starting45Fillon nga

Details

Hotele ne Maqedoni

Hotele ne Maqedoni, Mavrovo, Oher, Struge, Shkup, llixha ne Kosovrast dhe Banjisht, ideal per pushime malore, ski, pushime verore ne Liqen ose mal.

Starting19Fillon nga

Details

Hotele ne Turqi - Bodrum

All Inclusive: avion + hotel + transferte!

Starting50Fillon nga

Details


Pages