Achtis Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Achtis Boutique Hotel Halkidiki

Achtis Boutique Hotel Halkidiki - Mengjes + Darke
test 0

Description

Achtis Boutique Hotel Halkidiki i vendosur 700 meter nga deti, perbehet nga nje ndertese tre-kateshe e pajisur me nje ashensor dhe eshte i vendosur ne terren, me nje kopsht me pallua dhe nje pellg artificiale me bime të bukura të ujit, peshq, breshka dhe rosa. 

Sherbimi: Mengjes + Darke

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 ShtatorKËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Dhoma familjare
 • Fitness
 • Masazhe
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Tarrace
 • Dush
 • dollap
 • Tavoline
 • Tharese flokesh
 • Kanale ndërkombëtare
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastrimi 9.9
 • Comfort 9.9
 • Facilitete 9.8
 • Stafi 10
 • Vleresimi per koston 9.5
 • Wifi falas  9.8
 • Vendodhja 9.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Palestra

Free Wi-Fi

Pishina

Mengjesi dhe Darka

Transferta


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Perdorimi i cadrave ne plazh (pagese ekstra)

Transporti

Dreka


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select