Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki - All Inclusive
test 0
 • Home
 • Hotele
 • Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki

Description

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki i vendosur vetem 50 metra larg nga deti ofron te kaloni pushime familjare të rehatshme. Hoteli ofron dhoma te pershtatshme per konferenca dhe nje muze privat etnografik.

Sherbimi: All Inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete

 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Sherbim dhome
 • Qender trajtimesh
 • Sherbime pastrimi
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Terrace
 •  Dush
 • Tharese flokesh
 • Ngrohje
 • Kanale ndërkombëtare
 • Mini bar
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastrimi 8.8
 • Comfort 8.5
 • Facilitete 8.4
 • Stafi 9.1
 • Vleresimi per koston 7.9
 • Wifi falas  8.1
 • Vendodhja 8.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 

Mengjes, dreke, darke (pa pije)

Peshqir plazhi

Muzeu Folklorit  (hyrja falas)

Pishina

Palestra


Nuk Përfshihen

Transporti

Wi-Fi

Pijet

Spa (masazhet pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select