Acrotel Athena Villas Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Athena Villas Halkidiki

Acrotel Athena Villas Halkidiki - Vetem akomodim
Sipas ofertes: 0

Description

Acrotel Athena Villa 5*  jane vendosur ne Halkidiki, Greqi. Vilat kane qasje te drejteperdrejte nga plazhi e cila ndihmon ne krijimin e nje atmosfere ekzotike pushimi. Shume prane tyre gjenden fshatrat Nikiti dhe Neos Marmaras, ku mund të gjeni restorante, bare dhe dyqane që veprojnë 24 orë në ditë.

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Pamje nga plazhi
 • Kopesht
 • Restorant
 • Bar
 • Qender SPA
 • Parkim
 • Wifi
 • Recepsion 24 ore
 • Bicikleta dhe makina me qera
 • Sherbime pastrimi

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Tv me ekran te sheshte
 •  Dush
 • Tharese flokesh
 • Ngrohje
 • Kanale ndërkombëtare
 • Kuzhine
 • Pamje nga deti
 • Tavoline
 • Ibrik
 • Makine per kafe
 • Dhome ndenje

Vleresime:

 • Booking 9.8 / 10
 • Tripadvisour 4.0 / 5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Wifi pa pagese
 • Parkim pa pagese
 • Lejohen kafshet shtepiake me kerkese.
 • Peshqir plazhi dhe cadra e plazhit

Nuk Përfshihen

 • Te treja vaktet (mengjes, dreke, darke)
 • Pije

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

01/02/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes: Select