Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki - All Inclusive
test 0
 • Home
 • Hotele
 • Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki

Description

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki i vendosur në një fshat të qetë dhe harlisur të Elias vetem 50 meter nga deti iu jep mundesine te kaloni pushime te mbrekullueshme duke provuar sherbimet cilesore qe ofron hoteli. 

Sherbimi: All Inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 ShtatorKËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Sherbim dhome
 • Sherbime pastrimi
 • Sporte

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kanale ndërkombëtare
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastrimi 7.7
 • Comfort 6.9
 • Facilitete 6.9
 • Stafi 8.3
 • Vleresimi per koston 6.8
 • Wifi falas  5.9
 • Vendodhja 8.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke, Pijet

Tennis

Wi-Fi

Parkimi 

Pishina

Autobusi per te vizituar muzeun Etongrafik.


Nuk Përfshihen

Transporti

Autobusi per viziten ne Nikiti and Neos Marmaras. (pagese ekstra)

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select