Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki - All Inclusive
test 0
 • Home
 • Hotele
 • Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki

Description

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki eshte nje hotel i vogel i rrethuar nga një kopesht i mrekullueshem i cili ndodhet midis dy vendpushimeve piktoreske te Neos Marmaras dhe Nikiti. Hoteli ofron nje pishine te jashtme, restorante, kafe, dhe shume sherbime te tjera.

Sherbimi: All Inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 ShtatorKËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Terrace
 • Dush 
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastrimi 7.1
 • Comfort 6.1
 • Facilitete 7.8
 • Stafi 8.6
 • Vleresimi per koston 4.9
 • Wifi falas 7.5
 • Vendodhja 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka 

Pishina

Wi-Fi

Transferta

 


Nuk Përfshihen

Transporti

 Dreka

Kafshet shtepiake (pagese  ekstra)

Pijet


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select