Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki - All Inclusive
test 0
 • Home
 • Hotele
 • Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki

Description

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki i vendosur 20 km nga fshati piktoresk Neos Marmaras dhe vetem 400 metra nga deti iu ofron te kaloni pushime te kendshme me familjen duke provuar sherbimet cilesore qe ofron hoteli.

Sherbimi: All Inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete

 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Dhoma familjare
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Terrace
 • Dush
 • Kanale ndërkombëtare
 • Kanali i muzikës
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastrimi 7
 • Comfort 6.3
 • Facilitete 6.4
 • Stafi 7.9
 • Vleresimi per koston 5.9
 • Wifi falas  6.3
 • Vendodhja 6.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Wi-Fi

Pishina

Transferta


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select