Adonis Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Adonis Hotel Halkidiki

Adonis Hotel Halkidiki - Mengjes + Darke
test 0

Description

Adonis Hotel Halkidiki, ndodhet në qender të fshatit Kriopigi vetem 300 metra nga plazhi.Hoteli ofron dhoma me ballkon me pamje Gjirin e Toroneos dhe gadishullin Sithonia. Ideale per pushime komode.

Sherbimi: Mengjes + Darke

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Parkim falas
 • Internet falas
 • Makina me qera
 • Dhoma me vetesherbim
 • Kopesht
 • Bar
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Terrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastertia 9.2
 • Comfort 8.5
 •  Facilitete 8.5
 •  Stafi 9.1
 •  Vleresimi per koston 8.8
 •  WiFi falas 8.6
 •  Vendodhja 9.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi. dreka, darka (pa pije)

Parkimi

Interneti

Transferta

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

27/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select