Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0
 • Home
 • Hotele
 • Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki

Description

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel i pozicionuar ne Halkidiki ofron palester, 9 pishina, 3 bare pishine dhe plazhi dhe spa.Gjithashtu hoteli kryen aktivitete si tennis, klasa joge dhe animacione per femije ideale per pushime familjare te paharrueshme.

Sherbimi:  All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Parkim falas
 • Wifi falas
 • Pishine
 • Dhoma familjare
 • Qender trajtimesh
 • Transferta
 • Aktivitete sportive
 • Sherbime pastrimi
 • Pamje nga deti
 • Kopesht
 • Tarrace
 • Pishine te jashtme

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Terrace
 • Dush
 •  Makinë kafeje
 • Tharese flokesh
 • Kanale ndërkombëtare
 • Mini bar
 • Kanale muzike
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia  8.5
 •  Comfort 8.5
 •  Facilitete 8.1
 •  Stafi 8.4
 •  Vleresimi per koston 7.9
 •  WiFi falas 7
 •  Vendodhja 8.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi edhe Darka

Parkimi

Internet

Pishina

Banja Turke

Sauna

Palestra


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Cadrat e plazhit (pagese ekstra)

Masazhet (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

27/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select