Afitis Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Afitis Boutique Hotel Halkidiki

Afitis Boutique Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0

Description

Afitis Boutique Hotel vetem 50 metra nga deti eshte i pozicionuar ne fshatin Afitos ne Kassandra. Hoteli ofron trajtime te ndryshme spa edhe shume sherbime te tjera cilesore duke iu dhene disa pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Sherbimi në dhome
 • Pishine
 • Wifi falas
 • Parking privat falas
 • Pishine e jashtme
 • Transferta
 • Bar
 • Plazh privat
 • Masazhe
 • Recepsion 24 ore
 • Kopesht 
 • Tarrace

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Terrace
 • Dush
 • CD / DVD player
 • Makine kafeje
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Mini bar
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastertia  9.4
 •  Comfort  9.3
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi 9.2
 •  Vleresimi per koston 8.3
 •  WiFi falas 8.1
 •  Vendodhja 9.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi 

Internet

Cadrat  e Plazhit

Pishina


Nuk Përfshihen

Dreka

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Masazhe (ekstra pagese)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

27/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select