Agionissi Resort Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Agionissi Resort Hotel Halkidiki

Agionissi Resort Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0

Description

Agionissi Resort Hotel Halkidiki eshte i vendosur në ishullin e Amoulian vetem 50 meter nga deti i kristalte me rere dhe guralec.Turistet mund te perkedhelin veten ne qendren Beauty Haven, nje qender spa me hamam, nje pishine të brendshme dhe një vaske të nxehte i cili i ofron hoteli.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Bar
 • Restorant
 • Pishine
 • Wifi falas
 • Parkim falas
 • Plazh privat
 • Pamje nga deti
 • Qender trajtimesh
 • Qender fitness
 • Spa, Sauna. Hammam
 • Sherbime pastrimi
 • Transferta

Dhomat:

 • Tharese flokesh
 • TV
 • Kanale nderkombetare
 • Mini bar
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia  6.8
 •  Comfort  6.8
 •  Facilitete 6.2
 •  Stafi 7.1
 •  Vleresimi per koston 5.9
 •  WiFi falas 3.9
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi, Dreka, Darka (Pa pije)

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select