Akademia Hotel Voskopoje

+355 4 2 420 892

Akademia Hotel Voskopoje

Hotel Akademia në Voskopoje - Mengjes
sipas ofertes 0

Description

Hotel Akademia ju jep mundesine te relaksoheni jashte stresit dhe zhurmave te qytetit. Hoteli jone ndodhet prane pyjeve te Vskopojes te cilet ju japin mundesine te mbusheni me ajer te paster dhe te harroni problemet tuaja.

Sherbimi: Mengjes

Facilitete:

  • Wifi
  • Parkim
  • Restorant
  • Aktivitete sportive
  • Bar
  • Sherbim pastrimi

Dhomat:

  • Ngrohje
  • Dush
  • Dhoma familjare
  • Krevat

 


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price