Akrathos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akrathos Hotel Halkidiki

Akrathos Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0

Description

Akrathos Hotel Halkidiki i vendosur në kodrat e gjelbra të malit Athos, në fshatin Ouranoupoli, permban nje pishinë dhe nje pishine per femije, restorant, palester, bar dhe dhoma komode me ballkon.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Pishine
 • Parkim falas
 • Internet falas
 • Dhoma familjare
 • Pishine e jashtme
 • Pishine per femije
 • Transferta
 • Sherbime pastrimi
 • Aktivitete sportive
 • Qender fitness

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharse Flokesh
 • Telefon
 • Frigorifer
 • TV
 • Kanale Nderkombetar
 • Kanale Muzike

Vleresime:

 • Pastertia  8.3
 •  Comfort  7.7
 •  Facilitete 7.6
 •  Stafi 8.2
 •  Vleresimi per koston 7.1
 •  WiFi falas 6.3
 •  Vendodhja 8.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake. (Pagese ekstra)

Masazhe (Pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select