Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki

Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0
 • Home
 • Hotele
 • Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki

Description

Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki i vendosur vetëm 60 metra nga plazhi me rere ne Polichrono, hoteli ofron strehim elegant dhe nje atmosfere relaksuese ne bar-restorant nen shoqerine e nje pamje te mbrekullueshme te detit.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim dhome
 • Dhoma familjare
 • Parkim privat falas
 • Wifi falas
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Tharse flokesh
 • Tv
 • Ballkon
 • Telefon
 • Frigorifer

Vleresime:

 • Pastrimi 9.9
 • Comfort 9.8
 • Facilitete 9.6
 • Stafi 9.9
 • Vleresimi per koston 9.6
 • Wifi falas  9.6
 • Vendodhja 9.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Interent

 


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select