Akroyali Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akroyali Hotel Halkidiki

Akroyali Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0

Description

Akroyali Hotel i vendosur ne Halkidiki vetem 10 metra nga detiiu jep mundesine mysafireve te shijojne gatimet tradicionale greke, duke perfshirë gatime deti,mish te pjekur dhe duke shijuar muziken greke.

Sherbimi:  All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Kopesht
 • Kend lojrash per femije
 • Parkim falas
 • Wifi falas
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Tv
 • Ballkon/tarrace
 • Frigorifer
 • Tharse flokesh

Vleresime:

 • Pastrimi 8.6
 • Comfort 8.1
 • Facilitete 8.1
 • Stafi 8.9
 • Vleresimi per koston 8.7
 • Wifi falas  8.1
 • Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Transferta

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select