Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki

Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0

Description

Akti Ouranoupoli Hotel ndodhet ne nje nga plazhet me te bukura në Halkidiki, duke ofruar pamje te Ammouliani dhe Sithonias.Zgjidhje ideale per pushime ne cifte.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Wifi falas
 • Parkim falas
 • Mengjes
 • Pamje nga deti
 • Transferta

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Frigrorifer
 • Tv
 • Tharse Flokesh
 • Kanale Muzike

Vleresime:

 • Pastrimi 8.5
 • Comfort 7.6
 • Facilitete 8.3
 • Stafi 7.4
 • Vleresimi per koston 8.7
 • Wifi falas  7.1
 • Vendodhja 6.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi, Dreke, Darke

Internet

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transferta

Cadra plazhi, peshqir plazhi (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select