Al Mare Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Al Mare Hotel Halkidiki

Al Mare Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Al Mare Hotel i pozicionuar ne Halkidiki,nje hotel komod i thjeshte per te kaluar disa pushime relaksuese.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Pishine
 • Pamje nga plazhi
 • Dhoma familjare
 • Parkim privat falas
 • Wifi
 • Bar
 • Restorant
 • Tarrace

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharse
 • Frigorifer
 • Tv

Vleresime:

 • Pastrimi 8.6
 • Comfort 8.3
 • Facilitete 8.2
 • Stafi 9
 • Vleresimi per koston 7.5
 • Wifi falas  8.3
 • Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe darka

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Transferta

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select