Alexandros Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Alexandros Hotel Korfuz

Alexandros Hotel Korfuz - All Inclusive
sipas ofertes 0

Description

Alexandros Hotel Korfuz eshte i vendosur ne afersi te detit dhe ofron nje pamje panoramike te ishullit Pontikonisi. Hoteli ndodhet ne hyrje te qytetit te Korfuzit ku cdo vizitore mund te vizitoje qytetin, dyqanet, tavernat dhe klubet e nates qe ndodhen shume prane.

Sherbimi All Inclusive

Facilitete

 • Sherbim dhome
 • Internet
 • Pishine
 • Tv dhome
 • Parkim
 • Pishine per femije
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Transferta
 • Siguracione
 • Aktivitete sportive
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pije

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select