Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki

+355 4 2 420 892

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki

Description

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki perbehet nga 3 ndertesa trekateshe dhe 9 ndertesa dykateshe. Hoteli ofron një zgjedhje të dhomave të rehatshme, një plazh me rere, restorante, një taverne, nje pishine, internet, objekte konferencash, nje klub për femije, një qender spa, objekte sportive dhe argetimi. E persosur për pushime familjare te rehatshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete

 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Dhoma familjare
 • Sherbim dhome
 • Fitness
 • Spa
 • Qender trajtimesh
 • Sherbime pastrimi
 • Recepsion 24 ore
 • Masazhe
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kanale ndërkombëtare
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon
 • Televizor
 • Pamje
 • Peshqir

Vleresime:

 • Pastrimi 9.9
 • Comfort 9.9
 • Facilitete 9.8
 • Stafi 10
 • Vleresimi per koston 9.5
 • Wifi falas  9.8
 • Vendodhja 9.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Parkimi

Internet

Pishina

Palestra


Nuk Përfshihen

Pijet

Tansporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select