Alia Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Alia Palace Hotel Halkidiki

Alia Palace Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0

Description

Alia Palace Hotel ndodhet ne Halkidiki ne afersi te fshatit Pefkohori.Hoteli ofron nje linje autobusi falas per cuar vizitoret ne plazh i cili eshte vetem 800 metra larg nga resorti.Hoteli gjithashtu ofron shume aktivitete si tennis, basketball, argetim per femijet, nje qender spa dhe shume sherbime te tjera cilesore.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete

 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Dhoma familjare
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Qender trajtimesh
 • Spa
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon / Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Aksesore tualeti
 • Peshqir
 • Dollap
 • Radio
 • Kanale ndërkombëtare
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastrimi 8.8
 • Comfort 8.5
 • Facilitete 8.3
 • Stafi 8.6
 • Vleresimi per koston 7.9
 • Wifi falas 7
 • Vendodhja 8.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi, Dreka, Darka

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina

Cadra plazhi, peshqir palzhi


Nuk Përfshihen

Spa (pagese ekstra)

nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Transferta


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select