Aliki Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Aliki Hotel Lefkada

Aliki Hotel Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Aliki Hotel Lefkada eshte i ndertuar sipas nje stili te thjeshte arkitekturor. Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe kategorite e turisteve. Ideal per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Doktor
 • Plazh me rere
 • Kafe

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select