Alkyonis Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Alkyonis Hotel Halkidiki

Alkyonis Hotel Halkidiki - All inclusive
test 0

Description

Alkyonis Hotel ndodhet 35 km larg Selanikut dhe 25 km nga Aeroporti Maqedonise.Hoteli ofron dhoma komode, nje qender Spa, palester, nje pishine te jashtme ku vizitoret mund te shijojne ushqimin dhe muziken live greke.

Sherbimi:  All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Pishine
 • Parkim falas
 • Wifi falas
 • Transferta
 • Recepsion 24 ore
 • Sherbime pastrimi

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Hekur
 • Mini bar
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tv

Vleresime:

 • Pastrimi 8.9
 • Comfort 8.4
 • Facilitete 8.6
 • Stafi 9.3
 • Vleresimi per koston 8.8
 • Wifi falas  9
 • Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pije

Parkimi

Internet

Pishina

Palestra

Spa


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/08/2017 - 31/12/2020 0€ / test Select