Almyros Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Almyros Hotel Korfuz

Almyros Hotel Korfuz - All Inclusive
sipas ofertes 0

Description

Almyros Hotel Korfuz ndodhet 2 km larg nga fshati turstik Acharavi dhe 39 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli ofron sherbime cilesore, aktivitete sportive, mundesi argetimi per te gjithe te ftuarit.

Sherbimi All Inclusive

Facilitete:                                                    

 • Pastrim kimik                                                
 • Internet                                                                  
 • Pishine                                                            
 • Palester                                                          
 • Parkim                                                                
 • Pishine per femije                                            
 • Aktivitete per femije                                         
 • Bar                                                                  
 • Restorant                                                         
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Siguracione
 • Transferta
 • Masazh

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Pishina

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Masazhe (pagese ekstra)

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select