Ammon Zeus Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ammon Zeus Hotel Halkidiki

Ammon Zeus Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Ammon Zeus Hotel Halkidiki eshte i vendosur rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.Hoteli fton te gjithe vizitoret te provojne sherbimet cilesore.

Sherbimi: Mengjes + Darke

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete :       

 • Spa                
 • Sauna            
 • Pishine   
 • Palester
 • Karaoke
 • Aktivitete Sportive 
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv

Vleresime:

 •  Pastertia 8.4
 •  Comfort 8.3
 •  Facilitete 7.8
 •  Stafi 8.2
 •  Vlera per koston 7.3
 •  WiFi falas 6.3
 •  Vendoshja 9.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Pishina


Nuk Përfshihen

Spa

Sauna

Masazhe, Jacuzzi, Hammam

Cadra Plazhi,Peshqir plazhi

Internet

Parkimi


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select