Anatolia Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Anatolia Hotel Selanik

Anatolia Hotel Selanik - Mengjes dhe kafe
sipas ofertes 0

Description

Anatolia Hotel e vendosur ne qender te Selanikut ofron sherbime te cilesise se larte duke iu dhene mundesine te kaloni dite te paharrueshme.Hoteli ofron edhe salla te pershtatshme per konferenca.

Fundjave ne Selanik - 2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Deluxe (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data

2 nete me Mengjes

2 nete Mengjes + Darke

Kontakto

24 - 26 Nentor € 99 € 139
27 - 29 Nentor  € 99 € 139
01 - 03 Dhjetor € 99 € 139
08 - 12 Dhjetor € 99 € 139
15 - 17 Dhjetor € 99 € 139
22 - 24 Dhjetor € 99 € 139
24 - 27 Dhjetor € 149 €209/3 nete
30 Dec - 2 Jan € 209 Me kerkese/3 nete          
05 - 07 Janar € 109  
12 - 14 Janar € 109  
19 - 21 Janar € 109  
26 - 28 Janar € 109  
02 - 04 Shkurt € 109  
09 - 11 Shkurt € 109  
13 - 15 Shkurt € 109  
16 - 18 Shkurt € 109  
23 - 25 Shkurt € 109  
02 - 04 Mars € 109  
07 - 09 Mars € 109  
09 - 11 Mars € 109  
16 - 18 Mars € 109  
23 - 25 Mars € 109  
31 Mar - 02 Pri € 109  
06 - 08 Prill € 109  
13 - 15 Prill € 109  
20 - 22 Prill € 109  

 

Sherbimi: Mengjes dhe kafe

Facilitete:

 • Spa
 • Wifi
 • Parkim
 • Dhoma familjare
 • Transferta

Dhomat:

 • Tv
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Dush
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Kasaforte

 


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

23/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select