Angelina Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Angelina Hotel Korfuz

Angelina Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Angelina Hotel Korfuz eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional dhe perbehet nga nje ndertese 3 kateshe. Hoteli ofron dhoma komode, pishine, kuzhine, sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.   

Sherbimi Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Parkim
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/tarrace
 • Dush
 • Kuzhine
 • Frigorifer
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select