Anna Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Anna Hotel Halkidiki

Anna Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Anna Hotel Halkidiki eshte i vendosur 4 km larg nga fshati Hanioti dhe rreth 90 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:                               

 • Internet                        
 • Pishine per femije       
 • Pishine                        
 • Palester                      
 • Bilardo                        
 • Aktivitete Sportive      
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Parkim

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Cadra plazhi, peshqir plazhi


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select