Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki

+355 4 2 420 892

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki

Description

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki i rrethuar nga bregdeti i Elias ndodhet 12 km nga Nikiti dhe 95 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV


Facilitete:        

 • Dhome Konference
 • Doktor                    
 • Pishine                  
 • Palester                
 • Spa                      
 • Masazhe              
 • Poste                  
 • Dyqane              
 • Parkim              
 • Internet
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Tavern
 • Tenis
 • Volejboll
 • Animacione
 • Bilardo
 • Muzike live

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tv
 • Frigorifer
 • Pamje
 • Telefon
 • Makine kafe

Vleresime:

 •  Pastertia 9.3
 •  Comfort 9.3
 •  Facilitete 9.2
 •  Stafi 9.7
 •  Vlera per koston 8.7
 •  Wifi falas 8.8
 •  Vendoshja 9.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Cadrat e plazhit, Peshqir plazhi

Sauna

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Masazhe (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select