Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki

+355 4 2 420 892

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki

Description

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki nje hotel elegant i cili ofron dhoma dhe suita elegante me pamje unike te detit.Resorti ndodhet rreth 100 km lagr nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik. 

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:          

 • Pishine                                  
 • Pishine per femije                
 • Internet                                
 • Parkim                                
 • Paletser                              
 • Doktor          
 • Animacione        
 • Muzike Live  
 • Tennis      
 • Restorant
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Makine kafe
 • tharese flokesh
 • Minibar
 • Tv
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 9.5
 •  Comfort 9.1
 •  Facilitete 9.1
 •  Stafi 9.6
 •  Vlera per koston 8
 •  WiFi falas 9
 •  Vendodhja 9.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Pishina

Jacuzzi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Masazhe (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select