Aphroditi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aphroditi Hotel Halkidiki

Aphroditi Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Aphroditi Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik. Hoteli gjithashtu ka nje Spa me ujera termike e cila ndodhet 50 metra larg nga resorti.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:                

 • Pishine          
 • Jacuzzi          
 • Internet          
 • Parkim          
 • Restorant      
 • Bar    
 • Pishine per femije

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Pishina

Parkimi

Internet

Jacuzzi


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select