Aqua Mare Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aqua Mare Hotel Halkidiki

Aqua Mare Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Aqua Mare Hotel Halkidiki ofron dhoma te kendshme me dizanje moderne, elegante, romatike dhe sherbime cilesore. Hoteli ndodhet rreth 25 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik. 

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

  • Wifi falas
  • Cadra plazhi
  • Restorant
  • Transferta

Dhomat:              

  • Kondicioner                          
  • Dush                                    
  • Ballkon/tarrace                    
  • Ibrik  
  • Frigorifer
  • Tv
  • Kanale Tv

Vleresime:

  •  Pastertia 8.2
  •  Comfort 7.6
  •  Facilitete 7.8
  •  Stafi 8.4
  •  Vlera per koston 8.1
  •  Wifi falas 7.9
  •  Vendoshja 8.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe darka

Internet


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select