Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki

Description

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki eshte i vendosur ne Nea Kallikratia ne Halkidiki dhe ndodhet rreth 25 km larg nga aeropoti i Selanikut.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Cadra plazhi
 • Peshqir plazhi
 • Transferta
 • Wifi falas

Dhomat:            

 • Kondicioner                      
 • Ballkon/ tarrace                
 • Dush                                
 • Kuzhine                          
 • Frigorifer
 • Tv satelitor

Vleresime:

 •  Pastertia 7.5
 •  Comfort 6.8
 •  Facilitete 6.7
 •  Stafi 7.3
 •  Vlera per koston 6.7
 •  Wifi falas 7.5
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe darka

Internet


Nuk Përfshihen

Dreka

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Nuk ka vende per parkim.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select