Arion Resort Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Arion Resort Hotel Zakynthos

Arion Resort Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Arion Resort Hotel Zakynthos eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional. Hoteli ofron dhoma komode dhe sherbime cilesore per te gjithe turistet qe duan te jene pjese e ketej relaksi.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                     

 • Parkim               
 • Internet             
 • Pishine             
 • Jacuzzi             
 • Siguracione   
 • Animacione   
 • Plazh privat   
 • Pishine per femije 
 • Kend lojrash         
 • Restorant             
 • Bar 

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Makine kafe
 • Tv satelitor
 • Ibrik
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 8.2
 •  Comfort 8.1
 •  Facilitete 7.9
 •  Stafi 9.1
 •  Vleresimi per kosto 8.1
 •  Wifi falas 6.3
 •  Vendodhja 8.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select