Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki

+355 4 2 420 892

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki

Description

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki ndodhet rreth 125 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh cilesore dhe eshte nje zgjedhje ideale per pushime familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:              

 • Kishe          
 • Dhome konference
 • Pishine                  
 • Jacuzzi      
 • Sauna        
 • Internet      
 • Parkim      
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Kend lojrash
 • Spa
 • Pishine per femije
 • Bar
 • Restorant (i hapur vetem ne vere)
 • Dyqan 
 • Klub Femijesh
 • Sporte uji (Afer Hotelit)

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • dush
 • Frigorifer
 • Tv
 • Kanale televizive
 • Tharese flokesh
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Internet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select