Astoria Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Astoria Hotel Zakynthos

Astoria Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Astoria Hotel Zakynthos ndodhet 16 km larg nga qytet Zakynthos dhe porti dhe 17 km larg nga aeroporti. Hoteli ofron sherbime te mira, dhoma komode, atmosfere te ngrohte mikepritje, nje plazh te mbrekullueshem me rere per te gjithe turistet qe duan te kalojne pushime familjare te qeta

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                   

 • Parkim             
 • Internet           
 • Resotrant       
 • Transferta     
 • Siguracione 
 • Tv dhome   
 • Plazh privat
 • Bar 

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Ibrik
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price