Athorama Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Athorama Hotel Halkidiki

Athorama Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Athorama Hotel ndodhet ne gadishullin Athos rreth 4,5 km nga qyteti Oranoupoli.Hoteli ndodhet 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron dhoma komode te rehatshme dhe eshte i rrethuar nga ngjyra e gjelber e pemeve.

Sherbimi: All inclusive   

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Parkim
 • Pishine
 • Spa
 • Sporte
 • Restorant
 • Bar
 • Kend lojrash per femije
 • Dhoma familjare

Dhomat:                        

 • Kondicioner      
 • Dush                
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer        
 • Tv                  
 • Tv satelito

Vleresime:

 •  Pastertia 7.7
 •  Comfort 8.1
 •  Facilitete 7.1
 •  Stafi 7.1
 •  Vlera per koston 7.7
 •  WiFi falas 5
 •  Vendodhja 8.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Spa (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select