Athos Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Athos Palace Hotel Halkidiki

Athos Palace Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Athos Palace Hotel i vendosur ne gadishullin Kassandra ne Halkidiki ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.Kombinimi i peisazhit mahnites natyror dhe sherbimi me cilesi të larte dhe një shumellojshmëri e aktiviteteve sportive iu garantojne pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:                            

 • Pishine                      
 • Aktivitete sportive      
 • Bar                            
 • Restorant                  
 • Disko                        
 • Animacione              
 • Parkim                    
 • Dyqane Kanale      

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kanale televizive

Vleresime:

 • Pastertia 7.2
 • Comfort 6.7
 • Facilitete 6.5
 • Stafi 7.3
 • Vlera per koston 5.9
 • Wifi falas 3.8
 • Vendodhja 8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Internet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cadrat e plazhit, Peshqir plazhi

Transporti

Transferta


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select