Atlantis Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Atlantis Hotel Halkidiki

Atlantis Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Atlantis Hotel Halkidiki ndodhet rreth 25 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Restorant
 • Bar
 • Wifi falas

Dhomat:        

 • Kondicioner              
 • Dush                        
 • Ballkon/Tarrace        
 • Tharse flokesh
 • Kuzhine
 • Frigorifer
 • Telefon
 • TV

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Internet


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Cadra plazhi, Peshqir plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select