Atrium Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Atrium Hotel Halkidiki

Atrium Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Atrium Hotel Halkidiki ndodhet rreth 500 meter larg nga fshati i vjeter turistik Pefkochori dhe 95 km larg nga aeroprti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.

Sherbimi: All inclusive   

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 Facilitete:

 • Restorant
 • Bar
 • Parkim
 • Aktivitete spoertive
 • Animacione per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine
 • Internet
 • Dyqane

Dhomat:                      

 • Kondicioner                            
 • Dush                                      
 • Ballkon/Tarrace                      
 • Tharse flokesh                      
 • Kanale nderkombetare        
 • Ibrik                                    
 • Frigorifer                            
 • Telefon                              
 • Tv                  

Vleresime:

 •  Pastertia 8.2
 •  Comfort 7.6
 •  Facilitete 7.5
 •  Stafi 8.5
 •  Vlera per koston 7.7
 •  Vendodhja 7.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Pishina

Tennis


Nuk Përfshihen

Internet

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi, cadra plazhi


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select