Avala Resort Budva

+355 4 2 420 892

Avala Resort Budva

Avala Resort Budva Spa 4* me mengjes dhe darke.
Fillon nga: 83

Description

Avala Resort Budva, hotel ngjitur me qytetin e vjeter ne Budva, buze detit, me Spa, ideal per udhetim fundjave.

Hoteli eshte i vendosur direkt në plazh vetëm 50 metra larg nga qyteti i vjetër i Budvës iu ofron te kaloni nje ekperience te paharrueshme duke mirepritur te gjithe vizitoret vendas edhe nderkombetare.


OFERTAT - PAKETA E VITIT TE RI

2 NETE 30/31 Dhjetor €385 dhome standarte 2 adult

3 NETE 29/30/31 Dhjetor €480 dhome standarte 2 adult

4 NETE 29/30/31 Dhjetor €550 dhome standarte 2 adult

Paketa perfshin:

 • Akomodim, mengjes dhe darke bufe. 
 • 31 Dhjetor pije mireseardhje
 • 31 Dhjetor Darka e vitit te Ri - bufe ne restoranitn e hotelit
 • Perdorim Falas i parkimit te hotelit, sauna, pishine, palester, jakuzzi dhe banjo turke.
 • WIFi FALAS ne te gjitha zonat e hotelit.
 • Darka e vitit te Ri per femijet 2 - 11 vjec 38 euro. 
 • Darka e vitit te Ri 12 vjec e siper 75 euro
 • Femijet 2 - 6 vjec FALAS po te flen ne krevat me prinderit
 • Femijet 2 - 11 vjec qe flen me krevat shtese 20 euro dita

Taksa 1.5 euro dita per person nuk eshte e perfshire

BËNI KËRKESË KËTU...


OFERTAT - PAKETA E DIMRIT

Paketa perfshin:

 1. 2 nete akomodim ne dhome dyshe/dopjo
 2. Mengjes dhe darke ne restorantin e hotelit
 3. Shishe uji dhe fruta ne dhome
 4. Ngritje ne kategorine e dhomes - ne vartesi te disponueshmerise
 5. Zbritje ne restorantin A'la Carte te restorantit 20%
 6. Perdorim Falas i parkimit te hotelit, sauna, pishine, palester, jakuzzi dhe banjo turke.
 7. WIFi FALAS ne te gjitha zonat e hotelit.
 8. Check-in e hershme / check-out vonë (deri në 18:00)

Cmimi:  165 EURO/CIFTI 

KUJDES: E vlefshme per 1Nentor - 29 Dhjetor 2018!!

BËNI KËRKESË KËTU...


OFERTAT DERI NE DATEN 29 MARS

Paketa perfshin:

 1. 2 nete akomodim ne dhome dyshe/dopjo
 2. Mengjes dhe darke ne restorantin e hotelit
 3. Shishe uji dhe fruta ne dhome
 4. Ngritje ne kategorine e dhomes - ne vartesi te disponueshmerise
 5. Zbritje ne restorantin A'la Carte te restorantit 20%
 6. Perdorim Falas i parkimit te hotelit, sauna, pishine, palester, jakuzzi dhe banjo turke.

Cmimi: 169 EURO/CIFTI  -

BËNI KËRKESË KËTU...


OFERTA PER PASHKET

E vlefshme nga 29 mars - 10 Prill

 1. Minimum akomodimi 2 nete ne dhome dopjo/dyshe
 2. Mengjesi dhe darka e perfshire
 3. Akomodim per femije: 
 4. Femija i pare deri 12 vjec ne dhome me 2 te rritur Falas
 5. Femija i dyte qe ndan krevat me 2 te rritur €20 shtese/nata
 6. Cokollata per femijet
 7. Shporte me veze Pashke gjate dites se pashkeve

€171/CIFTI per 2 nete 

BËNI KËRKESË KËTU...


Kushtet e pergjithshme;

 • Minimumi qendrimit 2 nete
 • Taksa qytetit e detyrueshme 1.5 euro personi/dita nuk eshte e perfshire
 • Sherbimet qe nuk perdoren nga paketa nuk reduktohen nga cmimi. 
 • Femijet 2 - 11 vjec te mbushura, €20 nata me krevat shtese.

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 83€ / Fillon nga: Select