Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki

Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Azapiko Blue Sea Hotel Halkidiki ofron nje pamje te bukur te detit te kristalte.Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta relaksuese me familjen.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:                

 • Pishine          
 • Parkimi          
 • Internet          
 • Kend lojrash  
 • Restorant      
 • Bar                
 • Aktivitete Spo

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesht
 • Tv
 • Kuzhine

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

 


Prices

Room Type Dates Price