Baia Degli Achei Village Resort

+355 4 2 420 892

Baia Degli Achei Village Resort

Baia Degli Achei Village Resort eshte i pozicionuar ne Marina di Sibari,ne bregdetin Jon te Kalabrise, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Baia Degli Achei Village Resort eshte i pozicionuar ne Marina di Sibari,ne bregdetin Jon te Kalabrise, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.

 • Vendodhja ne Cassano allo Ionio, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 900 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra e qytetit Marina di Sibari 1 kilometer
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 130 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Pamje

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • Ajer te kondicionuar
 • Minibar
 • Thares flokesh
 • Kasaforte falas

Vleresimet:

 • Holidaycheck / 
 • Booking.com 8.7/10
 • TripAdvisor 4.5/5

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Parkim
 4. Pije
 5. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

 BAIA DEGLI ACHEI VILLAGE 4 * - All Inclusive i limituar


7 nete, periudha 24 Qershor - 21 Korrik

 • Cift: €1120
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1246
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1554
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 22 Korrik - 4 Gusht

 • Cift: €1274
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1414
 • Cift + 2 femij <12 vjec:  €1764
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 5 - 11 Gusht

 • Cift:  €1442
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1596
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1988 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 12 - 18 Gusht

 • Cift: €1624
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1792
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2233
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 19 - 25 Gusht

 • Cift: €1442
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1596
 • Cift + 2 femij <12 vjec:  €1988
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 26 Gusht - 1 Shtator

 • Cift:  €1120-
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1260
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1568
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 2 - 9 Shtator

 • Cift: ishte €896-> behet €806
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1022-> behet €919
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1267 -> behet €1140
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

BAIA DEGLI ACHEI VILLAGE 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 13.99 vjec 3 - 13.99 vjec
10 - 23 Qershor € 64 € 14 € 35
24 Qershor - 21 Korrik € 80 € 18 € 44
22 Korrik - 4 Gusht € 91 € 20 € 50
5 - 11 Gusht € 103 € 22 € 56
12 - 18 Gusht € 116 € 24 € 63
19 - 25 Gusht € 103 € 22 € 56
26 Gusht - 1 Shtator € 80 € 20 € 44
2 - 9 Shtator € 64 € 18 € 35

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 10 Qershor - 9 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 10 Qershor - 9 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Qershor, akomodim midis 26 Gusht - 9 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Ditet e mberritje dhe largimit te lejueshme vetem te Diele dhe te Merkure
► Akomodimi per 2 adult ne dhome standarte, akomodimi per 2 adulta dhe 1 femije ne dhome treshe dhe akomodimi per 2 adulta dhe 2 femije ne dhome katershe .

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select