Baia delle Sirene Beach Resort

+355 4 2 420 892

Baia delle Sirene Beach Resort

Baia delle Sirene Beach Resort eshte i pozicionuar ne Sant' Irene, Itali. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.
sipas ofertes 0

Description

Baia delle Sirene Beach Resort eshte i pozicionuar ne  Sant' Irene, Itali. Hoteli eshte ndertuar mbi nje manastir te vjeter te rinovuar dhe adaptuar i cili ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhja: Briatico, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti  - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 14 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 47 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Dhoma e tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Bungalow me 2 dhoma - opsionale
 • Krevat marinari ne dhome
 • Thares flokesh
 • WiFi falas dhe me pagese

Vleresimet:

 • HolidayCheck 
 • Booking.com
 • TripAdvisor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Parkimi (pagese ekstra)

BAIA DELLE SIRENE 3*+ - All Inclusive i limituar

Cmimet me poshte 15% zbritje per rezervimet deri ne 30 Prill!


7 nete, periudha 19 Maj - 26 Qershor

 • Cift: ishte €700-> behet €595
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €700-> behet €595
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €875 -> behet €743
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 30 Qershor - 27 Korrik

 • Cift: ishte €784-> behet €666
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €784-> behet €666
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €980 -> behet €833
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 28 Korrik - 24 Gusht

 • Cift: ishte €1330 -> behet €1130
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1330-> behet €1130
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1666-> behet €1416
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 Gusht - 7 Shtator

 • Cift: ishte €784-> behet €666
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €784-> behet €666
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €980 -> behet €833
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 - 23 Shtator

 • Cift: ishte €700-> behet €595
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €700-> behet €595
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €875 -> behet €743
  bëni kërkesë..
BAIA DELLE SIRENE BEACH RESORT 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 11.99 vjec 3 - 11.99 vjec
19 Maj - 26 Qershor € 50 Falas € 25
30 Qershor - 27 Korrik € 56 Falas € 28
28 Korrik - 24 Gusht € 95 Falas € 48
25 Gusht - 7 Shtator € 56 Falas € 28
8 - 23 Shtator € 50 Falas € 25
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 20% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 19 Maj - 23 Shtator
► 15% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 19 Maj - 23 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri 31 Maj, akomodim midis 19 Maj - 23 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne vilete.

 

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select