The Bay Hotel & Suites Zakynthos

+355 4 2 420 892

The Bay Hotel & Suites Zakynthos

The Bay Hotel & Suites Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

The Bay Hotel & Suites Zakynthos perbehet nga 9 ndertesa. Hoteli eshte i vendosur ne fshatin e bukur Vassilikos dhe ofron dhoma komode, suita, pishine dhe sherbime cilesore per te ftuarit.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Palester
 • Internet
 • Spa (masazhe,jacuzzi,sauna,)
 • Pishine
 • Sherbime per femije
 • Aktivitete sportive
 • Bar, Restorant
 • Siguracione, Transferta
 • Sherbim dhome

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer, Makine kafe
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkimi
 3. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Palestra (me pagese ekstra)
 5. Nuk lejohen kafshet shtepiake. (me pagese ekstra)
 6. Peshqir plazhi (me pagese ekstra)

         Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select