Bellagio Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Bellagio Hotel Halkidiki

Bellagio Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Bellagio Hotel ndodhet ne gadishullin Kassandra ne Halkidiki dhe rreth 90 km larg nga aeroporti "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron shume sherbime cilesore dhe aktivitete sportive per te gjithe vizitoret.

Sherbimi: All inclusive         

 


Oferta e Dites!
Zbritje 30% per akomodim midis 10 - 27 Korrik


Disponueshmeria:

 • 10/07-15/7 . --- dopjo
 • 17/07-21/07. --- dopjo 
 • 24/07 dhe pas--- dopjo
 • 18/07-21/07l. – familjare 
 • 13-14/07 - treshe kat i pare
 • 17/07-21/07. - treshe kat i pare
 • 11/07-15/07. – treshe e pa percaktuar
 • 12/07-14/07.- dyshe kat i pare
 • 20/07-21/07 - dyshe kat i pare


Transporti Tirane - Hotel - Tirane €55 shtese per 1 person

KËRKO PREVENTIV..


KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Bellagio Hotel 3* Halkidiki - All inclusive

Rezervimet brenda dates 15 Qershor!
Cmimet me poshte per cift, 7 nete / 8 dite
 
Qershor
 • €443/cifti: 15 Qershor 7 nete / 8 dite
 • €459/cifti: 22 Qershor 7 nete / 8 dite
 • €573/cifti: 29 Qershor 7 nete / 8 dite
Korrik
 • €626/cifti: 06 Korrik 7 nete / 8 dite
 • €681/cifti: 13 Korrik 7 nete / 8 dite
 • €709/cifti: 20 Korrik 7 nete / 8 dite
 • €709/cifti: 27 Korrik 7 nete / 8 dite
Gusht
 • €709/cifti: 03 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €709/cifti: 10 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €709/cifti: 17 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €630/cifti: 24 Gusht 7 nete / 8 dite
 • €580/cifti: 31 Gusht 7 nete / 8 dite
Shtator
 • €549/cifti: 07 Shtator 7 nete / 8 dite
 • €507/cifti: 14 Shtator 7 nete / 8 dite
 • €411/cifti: 21 Shtator 7 nete / 8 dite
 • €443/cifti: 28 Shtator 7 nete / 8 dite
Transporti Tirane - Hotel - Tirane €55 shtese per 1 person

*Ofertat jane momentale!

Dergoni mesazh me datat dhe sa veta jeni qe tju nisim ofertat menjeher!

 

Na kontaktoni per cdo pyetje qe te keni!

*VEMENDJE: Duke filluar nga 1 Janari 2018 Greqia aplikon takse turistike qe paguhet nga klientet direkt ne hotel ne momentin e hyrjes, - taksa varjon nga 1.5 - 4 euro dita/dhoma ne vartesi te yjeve te hotelit.

KËRKO OFERTË

Cmimet me siper perfshijne zbritjet e ofertes!

Kushtet e rezervimit!

 • 50% e pageses ne momentin e rezervimit + 50% deri 22 dite para nisjes. 
 • Anullim i plote i rezervimit deri 22 dite para nisjes (nese planet ndryshojne)
 • Oferta eshte e vlefshme vetem per rezervime te reja
 • Nuk mund te anullohen rezervime te meparshme per te bere rezervim te ri
 • Oferta nuk eshte e vlefshme per grupe

*Vemendje - taksa turistike (dhoma/nata) nuk eshte e perfshire kur behen rezervime: €4/dita/5*, €3/dita 4*, €1.5/dita 3*

Facilitete:

 • Pishine
 • Bar
 • Restorant
 • Parkim
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine per femije
 • Internet
 • Animacione
 • Aktivitete sportive

Dhomat:                        

 • Kondicioner        
 • Dush                  
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer          
 • Tharse flokesh 
 • Tv                    
 • Kanale satelitore  
 • Telefon                
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 6.8
 •  Comfort 7.2
 •  Facilitete 6.8
 •  Stafi 8
 •  Vlera per kosto 7.9
 •  Wifi falas 8.5
 •  Vendodhja 8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pije

Parkimi

Internet

Tennis


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cadra plazhi, peshqir plazhi


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select