Best Western Galaxy Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Best Western Galaxy Hotel Zakynthos

Best Western Galaxy Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Best Western Galaxy Hotel Zakynthos ndodhet 500 metra larg nga qendra e Laganas dhe rreth 5 km larg nga aeroporti. Hoteli ofron nje atmosfere relaksuese per te gjithe turistet qe duan te kalojne pushime te tilla.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:                   

 • Parkim             
 • Internet           
 • Pishine           
 • Transferta      
 • Siguracione   
 • Tv dhome     
 • Plazh privat 
 • Pishine per femije 
 • Kend lojrash
 • Restorant
 • Bar
 • Aktivitete sportive
 • Sherbim poste
 • Sherbim dhome
 • Palester
 • Doktor
 • Sauna
 • Masazhe

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 9
 • Comfort 8.4
 • Facilitete 8.2
 • Stafi  8.5
 • Vleresimi per kosto 8
 • Wifi falas 6.4
 • Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select