Best Western Zante Park Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Best Western Zante Park Hotel Zakynthos

Best Western Zante Park Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Best Western Zante Park Hotel Zakynthos

Description

Best Western Zante Park Hotel Zakynthos ndodhet 6 km larg nga aeroporti dhe 8 km larg nga qyteti dhe porti i ishullit. Hoteli ofron sherbime cilesore dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te rehatshme familjare.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete: 

 • Parkim 
 • Internet
 • Pishine
 • Dhome konference   
 • Siguracione             
 • Palester                   
 • Plazh privat             
 • Pastrim kimikKembim valutor
 • Doktor
 • Masazhe
 • Sherbim dhome
 • Sherbim postar
 • Sauna
 • Babysitter
 • Bar
 • Restorant
 • Sporte uji

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 8.1
 •  Comfort 7.9
 •  Facilitete 8.1
 •  Stafi  7.4
 •  Vleresimi per kosto 7.1
 •  Wifi falas 2.5
 •  Vendodhja 7.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Masazhe (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select