BIANCA RESORT & SPA KOLASHIN

+355 4 2 420 892

BIANCA RESORT & SPA KOLASHIN

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, afer nje nder pistave me te mira ne zone.
Fillon nga: 44

Description

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, afer nje nder pistave me te mira ne zone.

Hoteli ka ne ambjentet publike: Sallon pritje, recepsion 24 ore, restorant, bar, ambjente clodhje, pishine olimpike me ngrohje, jakuzzi, sauna, banjo turke, SPA, masazhe, dyqan dhuratash, qender per pajisje skish me qira, dhe parking.

Dhomat: Krevat dopjo ose 2 krevate tek, tavoline, karrige ose kanape, televizor, telefon, tualet me ngrohje kaldaje, dushe me govate, thares flokesh, dhe sapun.

 • PAKETAT E DIMRIT "FUNDJAVE 3 NETE" - 399 euro per per 2 persona

KËRKO OFERTË


PAKETAT E DIMRIT 

FUNDJAVE 3 NETE - 399 euro per 2 persona

DJELE - ENJTE 5 NETE - 580 euro per 2 persona

7 JANAR - 31 MARS 7 NETE - 785 euro per 2 persona. 

Paketa perfshin:

 • Akomodim ne dhome standarte ose Superiore. 
 • Mengjesin dhe darken
 • Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.
 • Parkim i lire
 • Wi – Fi pa pagese
 • FEMIJET 0-6.99 

KËRKO OFERTË


Te tjera:

 • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
 • Femijet nga 0 – 2.99 vjec  falas / baby cot pa pagese
 • Femijet 3 – 11.99 vjec ne krevat ekstra 20 euro/ per femije/ per nate
 • Krevati ekstra mundesohet vetem ne dhomat Superiore ose Executive.
 • Shtesa per dreken per te rritur 10 euro/vakti, per femijet (3-11.99 vjec) 6 euro/vakti.

Cmimet per 03 – 12/01/2019

 • Dhoma Standarte – 88 euro per person/per nate
 • Dhoma Superiore – 98 euro per person/ per nate
 • Dhoma Executive – 108 euro per person/ per nate

KËRKO OFERTË


Cmimet per 13/01 – 12/03/2019

Nga e Djela ne te Enjte:

 • Dhoma Standarte – 61 euro per person/per nate
 • Dhoma Superiore – 71 euro per person/ per nate
 • Dhoma Executive – 83 euro per person/ per nate

Cmimet per 13/01 – 12/03/2019

Fundjavat:

 • Dhoma Standarte – 77 euro per person/per nate
 • Dhoma Superiore – 90 euro per person/ per nate
 • Dhoma Executive – 100 euro per person/ per nate

KËRKO OFERTË


Cmimet per 13/03 – 30/04/2019

 • Dhoma Standarte – 44 euro per person/per nate
 • Dhoma Superiore – 54 euro per person/ per nate
 • Dhoma Executive – 66 euro per person/ per nate

Cmimet per 01/05 – 15/06/2019

 • Dhoma Standarte – 55 euro per person/per nate
 • Dhoma Superiore – 66 euro per person/ per nate
 • Dhoma Executive – 77 euro per person/ per nate

KËRKO OFERTË

Informacion per dhomat e Bianca Resort: 

Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur + 1 femije 8 vjec (krevat me prinderit)
Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Dhoma Executive: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)
Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)


PAKETA E VJESHTES TEK BIANCA RESORT

2 Nete/ 3 Dite – 169 € per dy persona

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte ose Superiore
 • Mengjesin dhe darken per dy persona tek Restoranti Internacional Chives
 • Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.
 • Parkim i lire
 • Wi – Fi pa pagese
 • E VLEFSHME DERI 20 DHJETOR pervec festave te Nentorit!

KËRKO OFERTË


PAKETA” VJESHTA MALORE”

2 Nete/ 3 Dite – 211 € per dy persona

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte ose Superiore
 • Mengjesin, dreken dhe darken per dy persona tek Restoranti Internacional Chives
 • Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.
 • Parkim i lire
 • Wi – Fi pa pagese
 • E VLEFSHME DERI 20 DHJETOR pervec festave te Nentorit!

KËRKO OFERTË


PAKETA ” VJESHTE NE SPA”

2 Nete/ 3 Dite – 231 € per dy persona

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte ose Superiore
 • Mengjesin dhe darken per dy persona tek Restoranti Internacional Chives
 • Masazh shpine, qafe & shpatullash ose Lifting fytyre, qafe dhe dekolteje
 • Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.
 • Parkim i lire
 • Wi – Fi pa pagese

E VLEFSHME DERI 20 DHJETOR pervec festave te Nentorit!

KËRKO OFERTË


PAKETA E NENTORIT

2 Nete / 3 Dite – 209 € per dy persona

Paketa perfshin:

 • 2 nete qendrim ne dhome Standarte ose Superiore
 • Mengjesin dhe darken per dy persona tek Restoranti Internacional Chives
 • 16:00 – 17:00 ne daten 28.11 dhe 01.12 pritje me vere, caj, kafe, lengje dhe biskota.
 • Mbremje muzikore ne daten 28 Nentor dhe 1 Dhjetor.
 • Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.
 • Parkim i lire
 • Wi – Fi pa pagese

PAKETA ESHTE E VLEFSHME PER DATAT 27 NENTOR DERI 2 DHJETOR

KËRKO OFERTË


PAKETA E VITIT TE RI

3 Nete / 4 Dite - 990 € per 2 persona

Paketa perfshin:

 • 3 nete qendrim ne dhome Standarte ose Superiore
 • Mengjesin dhe darken festive ne daten 31 Dhjetor dhe 1 Janar per dy persona tek Restoranti Internacional Chives
 • Mbremje muzikore live ne daten 31 Dhjetor dhe 1 Janar.
 • Perdorim i lire i pishines, sauna, banjo Turke dhe fitness.
 • Parkim i lire
 • Wi – Fi pa pagese
 • FEMIJET 0-6.99 

PAKETAT JANE TE VLEFSHME NGA DATA 30 DHJETOR - 2 JANAR

KËRKO OFERTË


Perfshihen:

Perodrim falas i Spa, pishine e brendeshme me ngrohje, sauna, jakuzzi, banjo turke, salloni hotelit, parking, WiFi dhe transferte ne pistat e skive gjate sezonit te skive.

Nuk Perfshihen:

Drekat.

Taksa e qytetit 1.3 euro/dita per te rritur dhe 0.50 euro/dita femijet.

Pije gjate vakteve.


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/10/2017 - 31/10/2020 44€ / Fillon nga: Select