Blue Bay Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Blue Bay Hotel Halkidiki

Blue Bay Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Blue Bay Hotel Halkidiki ndodhet ne qytetin e Afitos dhe eshte rreth 60 km larg nga aeroporti i Selanikut.Hoteli perbehet nga 5 ndertesa dykateshe prej guri te rrethuara nga peisazhi i mbrekullueshem natyror.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:                    

 • Dhome konference
 • Internet                  
 • Pishine                  
 • Palester                
 • Parkim            
 • Spa                
 • Kend lojrash  
 • Bar 
 • Restorant
 • Masazhe
 • Fitness
 • Sherbime pastrimi
 • Qender trajtimesh
 • Pastrim kimik

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tv Satelitor
 • Kasaforte
 • Tavoline
 • Peshqir, Caracaf
 • Aksesore ne tualet

Vleresime:

 • Pastertia 9.4
 •  Comfort 9.2
 •  Facilitete 8.8
 •  Stafi 9.1
 •  Vlera leke 8.1
 •  Wifi falas 7
 •  Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishine

Palestra


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Transferta

Nuk lejohen kafshet shtepiake


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select