Blue Dolphin Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Blue Dolphin Hotel Halkidiki

Blue Dolphin Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Blue Dolphin Hotel Halkidiki ndodhet 1,5 km larg nga fshati turistik Metamorphosis dhe rreth 85 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.Hoteli ofron shume sherbime cilesore, aktivitete fizike edhe nje qender spa per tua bere pushimet te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:            

 • Pishine              
 • Palester            
 • Spa    
 • Sauna
 • Sherbime pastrimi
 • Transferta
 • Sporte uji              
 • Kend lojrash per femije
 • Sallon bukurie              
 • Dhome konference      
 • Aktivitete sportive      
 • Bar                            
 • Restorant                  
 • Parkim

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Frigorifer
 • Kanale satelitore
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 9
 •  Comfort 8.1
 •  Facilitete 8.2
 •  Stafi 8.7
 •  Vlera per koston 7.6
 •  Wifi falas 7.1
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Palestra

Pishina

Aktivitete sportive (aerobi,volejboll,basketboll,tennis)


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Spa (jacuzzi,sauna,hammam)

Peshqir plazhi

Cadra plazhi

Masazhe (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select